Hizmetler
HAKKIMIZDA
Hakkımızda PDF Yazdır e-Posta

Yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan deneyimli kadrosu ile Bosphorus Tekneleri, davetinizin tüm detaylarını titizlikle planlayarak misafirlerinizle unutulmaz saatler geçirmenizi sağlıyor. Kurumsal ve özel davetler ve kutlamalarda misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz teknelerimiz, sizlere her  konuda profesyonel hizmet sunuyor.


Yüzer restaurant, taka tipi ve motor yat tipi teknelerimizle 1 kişiden 800 kişiye kadar farklı gruplar için organizasyonların ev sahibi olmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Bosphorus Tekneleri,  konularında uzmanlaşmış kadrolarıyla, sizlerin hedefleri ve arzuları doğrultusunda tüm organizasyon sürecini planlayıp, etkileyici, yaratıcı ve bütçenizi en etkin şekilde kullanacak hedefe odaklı organizasyonlar gerçekleştiriyor.


Akşam üzeri Boğaz’da gün batımının kızıllığında başlayan gezimiz gecenin güzelliği eşliğinde, yalnız sizin için değil misafirleriniz için de unutulmaz bir partiye dönüşsün... Özel ışıklandırılmış köprülerimizin inci gerdanlık gibi süslediği boğazda gezerken İstanbul’a farklı bir açıdan bakacaksınız.

 

Sim Aslanoğlu / Owner 

İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümü mezunu olan Sim Aslanoğlu, master eğitimini de  İTÜ Endüstri Mühendisliği - Mühendislik Yönetimi Programı bölümünde yaparak pekiyi derece ile bitirmiştir.

Profesyonel çalışma hayatı boyunca yerli ve uluslararası firmalarda ürün yöneticiliği, planlama, lojistik ve sistem kurma alanlarında yöneticilikler yapmıştır.

Gıda ve turizm sektöründe 2005 yılından beri kendi markaları ile hizmet vermektedir.

 

Olaylara farklı açılardan bakıp her yönüyle ele almak bir alışkanlık benim için. Bu belki de aldığım endüstri mühendisliği eğitiminin sonucu "disiplinlerarası" bir yaklaşım... Bu alandaki birikimimi event management çalışmalarında kullanmamın organizasyonlarımı farklı kıldığına inanıyorum. Mekan, süsleme, renkler, çiçekler, mumlar, müzik gibi organizasyonu bir bütün kılan detayları biraraya getirmek ve en önemlisi özel kutlamaların hayallerin gerçeğe dönüştüğü unutulmaz gece olarak hatırlanmasını istiyorum.

Sim